X
Ky sit pėrdor Cookies teknike, cookie analytics dhe cookie profili tė palėve tė treta pėr tė pėrmirėsuar eksperiencėn dhe pėr tė ofruar shėrbime nė lidhje me preferencat e tua. Duke mbyllur kėtė banner, duke kaluar kėtė faqe ose duke klikuar nė ēdo element lejon pėrdorimin e cookie. Nėse do tė dish mė shumė ose tė mos lejosh pėrdorimin e njė ose disa cookies shko nė seksionin Politika e Cookies.

Turizėm dhe Pushime nė Shqipėri me AlbaniaTravel.com

Vera e 2018 kalohet ne detin dhe plazhet e Shqipërisë: besoi përvojes dhe profesionalizmit te AlbaniaTravel.com zgjedhni nga gama e gjerë e strukturave të zgjedhura posaçërisht per ju dhe zgjidhni pushimet që ju përshtaten ju dhe familjes tuaj. Për qetësinë dhe kënaqësinë tuaj mendon AlbaniaTravel.com, një agjenci udhëtimi online që i përket grupit Alpitour!

Rezervo pushimet e tua nė Shqipėri
Destinacioni:
[Mbyll]

Destinacioni

Rezervimi nga:
nė:
Akomodim nė:
Vakte:
Dhomat:
1 dhoma:
Tė rritur
 Fėmijė

Pushimet nė Shqipėri

OFERTA gusht

Pushimet nė Shqipėri

OFERTA gusht

Pse AlbaniaTravel.com?

 • Garancia e grupit Alpitour
  Jemi pjese e grupit Alpitour ,i pari tour operator italian,qe vendos ne dispozicionin tuaj eksperiencen dhe profesionalizmin ne fushen e turizmit
 • Mbi 1000 oferta per ju
  Seleksionojme hotelet dhe rezidencat me te mira ne Shqiperi me tarifat me konkuruese
 • Asnje se njeh shqiperine sic e njohim ne
  Agjentet tane te udhetimit mund te keshillojne me se miri per te rezervuar pushime te paharrueshme
 • Asistence ne gjuhen italiane
  Konsulentet tane flasin gjuhen tuaj,jane ne dispozicion 7 dite ne 7 ,24 ore ne 24,para dhe gjate qendrimit tuaj ,per tju garantuar qetesine maksimale dhe te gjithe asistencen qe ju keni nevoje
 • Asnje kosto shtese
  Asnje kosto shtese te rezervimit ,pagesa te sigurta dhe fleksibel
NA TELEFONO!
+355 44529900
Nga e hėna nė tė premte
nga 09.00 nė 18.00