Ky sit përdor Cookies teknike, cookie analytics dhe cookie profili të palëve të treta për të përmirësuar eksperiencën dhe për të ofruar shërbime në lidhje me preferencat e tua. Duke mbyllur këtë banner, duke kaluar këtë faqe ose duke klikuar në çdo element lejon përdorimin e cookie. Nëse do të dish më shumë ose të mos lejosh përdorimin e një ose disa cookies shko në seksionin Politika e Cookies.
+355 44529900Nga e hëna në të premte
nga 09.00 në 18.00
Garancia e
grupit Alpitour
Garancia e grupit Alpitour
Jemi pjese e grupit Alpitour ,i pari tour operator italian,qe vendos ne dispozicionin tuaj eksperiencen dhe profesionalizmin ne fushen e turizmit
Mbi 1000
oferta per ju
Mbi 1000 oferta per ju
Seleksionojme hotelet dhe rezidencat me te mira ne Shqiperi me tarifat me konkuruese
Asnje se njeh shqiperine
sic e njohim ne
Asnje se njeh shqiperine sic e njohim ne
Agjentet tane te udhetimit mund te keshillojne me se miri per te rezervuar pushime te paharrueshme
Asistence ne
gjuhen italiane
Asistence ne gjuhen italiane
Konsulentet tane flasin gjuhen tuaj,jane ne dispozicion 7 dite ne 7 ,24 ore ne 24,para dhe gjate qendrimit tuaj ,per tju garantuar qetesine maksimale dhe te gjithe asistencen qe ju keni nevoje
Asnje kosto
shtese
Asnje kosto shtese
Asnje kosto shtese te rezervimit ,pagesa te sigurta dhe fleksibel

Ofertat me te mira per ne Shqiperi

Amfiteatri Boutique Hotel - Durres

Ejani në Durrës në Hotel Amfiteatri, shijoni ngrohtësinë e klimës shqiptare.
Shiko oferten

Offert Orestiada Hotel - Berat

Ejani dhe zbuloni Shqipërinë e bukur, ejani në Berat, një qytet me sharm të jashtëzakonshëm.
Shiko oferten

Germany Hotel - Durrës

Ejani në Durrës, përjetoni klimën e butë dhe të ëmbël të Shqipërisë. Përfitoni nga kjo ofertë e...
Shiko oferten

Hotel Aliko ne Vlore

Për të mos munguar ofertën në Aliko Hotel në Valona: na kontaktoni për një vlerësim të personalizuar me çmime...
Shiko oferten

Gjej Zonen me te pershtatshme per kerkesat e tua

Ksamil

18 Strukturat

Sarande

62 Strukturat

Golem

10 Strukturat

Valona

42 Strukturat

Durazzo

60 Strukturat

Dhermi

6 Strukturat
Tirana Himare Sarande Ksamil Berat Fier Pogradec Durazzo Permet Elbasan Scutari Theth Velipojë Lezhe Qerret Golem Gjirokaster Valona Coriza Croia Tropoja Diber Agios Gordios Budva Dobrota Herceg Novi Kotor Paleokastritsa Prcanj Borsh Radhime Orikum Razem Shengjin Dhermi Qeparo Porto Palermo Shkembi Kavajes MONTENEGRO ALBANIA CORFU'

Zbulimi i Shqipërisë

Për të mësuar më shumë për Tokën e shqiponjave, mbështetuni në përvojën dhe profesionalizmin e AlbaniaTravel.com dhe zgjidhni, në mesin e gamës së gjerë të objekteve të përzgjedhura posaçërisht, zgjidhjen që i përgjigjet më së miri nevojave tuaja. Për qetësinë dhe kënaqësinë tuaj mendoni se AlbaniaTravel.com, agjenci udhëtimi online që i përkasin Gruppo Alpitour!